Çeşit Toplamı :  (
0
) Adet
Adet Toplamı :  (
0
) Adet
Fiyat Toplamı :  
0
 TL
 

 

 


KULLANIM HAKLARI

 

www.asilyayin.com.tr ("Web Sitesi") sitesine eriştiğinizde aşağıdaki hüküm ve koşulları okumuş, anlamış ve bağlı kalacağınızı kabul ve beyan etmiş olmaktasınız. 

1- Aksi belirtilmediği sürece site içerisinde yer alan yazılı ve görsel materyallerin telif hakkı Asilyayin.com.tr a aittir. Asilyayin.com.tr un lisanslı markalarını sattığı ürünlerin görselleri, logo ve ünvanları ilgili şirketlerin tescili altındadır. Bu materyallerin yeniden dağıtımı, kopyalanması ancak ilgili şirketin iznine bağlıdır. 

2- Web sitesinden yararlanma sorumluluğu kullanıcıya aittir. Web sitesi içerisinde yer alan bilgiler genel teamüller doğrultusunda oluşturulmuştur. Web sitesinde yer alan bilgilerle kullanıcının yapacağı işlemler sonucunda uğrayacağı zararlardan dolayı Asilyayin.com.tr sorumlu kabul edilemez. 

3- Üçüncü bir siteye Asilyayin.com.tr tarafından verilen veya başka sitelerde yer alan Asilyayin.com.tr bağlantılarının güvenliğini Asilyayin.com.tr kabul etmez. Bu sitelere erişimde kullanıcının uğrayacağı zarar ve ziyandan dolay Asilyayin.com.tr sorumlu tutulamaz. 

4- Yayınlanan içeriğin kesintiye uğramasından, gecikmesinden veya hatalı olmasından dolayı Asilyayin.com.tr hiçbir şekilde sorumlu değildir. 

5- Asilyayin.com.tr yukarıda yer alan bu maddeleri haber verme zorunluluğu olmadan değiştirme ve güncelleme hakkına sahiptir.

 

 
 

 

 

İade Koşulları - Teslimat Kargo - Kredi Kartı Güvenliği - Gizlilik Prensipleri - Banka Hesapları - Kullanım Hakları ve İzinleri - İletişim